10 Şubat 2015

Dermokil Kil Maskesi Deneyimim

Herkese Merhaba
Dermokil ürünlerini şu ara denemeye karar verdim. Dün dermokilin bir maskesini aldım. Daha önce nivea ve loreal paris in maskesini denedim ama memnun kalmadım cildim zaten kuru hep kurutup soyuluyordu. O maskeler yağlı ciltlerde daha uygun olabilir.
Fotoğrafta görüldüğü gibi dermokil special kil maskesini aldım. Küçük boyunu aldım. (20 gr ) 2 kullanımlık. Büyük boyutta aldığım zaman memnun kalmadığim takdirde çöpe gidiyor. Yada kullanamıyorum son kullanma tarihi geçiyor. Haftada bir kere uygulamam yeterli diye düşünüyorum. Zaten maskeler haftada 1 yada 2 kez kullanılıyor. Bu maskede 2 hafta bana yetecek yani.  Fıyatı 2.5 tl idi.Arkasında kullanımı ile ilgili bilgiler yer alıyor. Son kullanma tarihi bulunuyor. Sizde almak istediğinizde cilt tipinize uygun olanı seçebilirsiniz. Benim aldigim yerde yağlı cilt, normal cilt ve erkekler için olanı bulunuyordu.
Küçük bir miktar elime sürüp size kıvamını göstermek istedim.
İyice maskeyi elime sürdügümde aşağıdaki görüntüyü elde ediyorum. Dun ilk kez uyguladim. Gerçekten memnun kaldım. Diger urunler gibi cildimi soymadi kurutmadı. Nem dengesi sağladı. Kullandiktan sonra extra nemlendirici sürmedim. Haftada bir kullanılacak güzel ürünlerden.


4 yorum:

  1. Dermokilin farklı bir maskesini de ben kullanıyorum. Memnunum ben de.

    YanıtlaSil
  2. Ben de seviyorum Dermokil ürünlerini ;)
    Bloğunu yeni buldum cnm ve hemen takibe aldım, bana da beklerim :)
    Sevgiler..

    YanıtlaSil