2 Haziran 2015

Maybelline The Colossal Go Extreme Volum Rimel

Merhabalar
Rimel arayışlarındayım sürekli. Doğru rimeli bi bulamadım. Her denedigim rimelde sevdiğim özellikler oldu fakat tam anlamıyla bu dediğim olmadı.
The Colossal Go Extreme Volum rimel en son aldigim denedigim rimel.
Sari renk yazıları da pembe renk.
Fırçası oldukça büyük bundan dolayı surerken çok zorlaniyorim. Yoğun siyah renk veriyor kirpiklere. Dolgunlaştırması güzel.
Sevmediğim en önemli yanı çok az uzatıyor kirpikleri. Istedigim kirpikleri elde edemiyorum. Siyahlığı dolgunlastirmasi çok güzel.  Uzun kirpikler için  güzel bir rimel olabilir. Birde siyahlaştırması çok güzel olduğundan çıkarması zor bir rimel. Nivea makyaj temizleyici kremle denedim çıkaramadım. Garnier makyaj temizleme mendilini denedim onlada çıkaramadım. Bioderma Sensibio H2O ile çok rahat çıkardim. Bu rimeli çıkarmak için kuvvetli bi makyaj çıkarıcı gerekiyor.
Rimeli surmeden önce ve sonraki halinin fotoğrafı yukarıdaki gibi. Tek kat sürdüm sadece.

Buda daha yakından çekilmiş hali. Bir daha alır mıyım. Sanmıyorum. Fiyati indirimden 15tl ye aldim. Normalde 21.90. Baska rimel denemeye devam edeceğim :) Maybelline diğer serilerini alırım diye düşünüyorum. Black drama özellikle çok övülüyor. Birde loreal paris manga rimeli denemek istiyorum. 2 haftaya alacağım yeni rimeli yorumlarim. Sevgilerr :)
5 yorum:

  1. Maybelline' in bu rimelini denemedim ama fotoda zayıf görünüyor kirpiklerin, çok başarılı değilmiş gerçekten cnm...

    YanıtlaSil
  2. Loreal in telescopic maskarasını denemenizi öneririm :) ve maynelline push ip drama :)

    YanıtlaSil