3 Temmuz 2015

Loreal Paris Mega Volume Miss Manga Rimel

Merhabalar..
Yeni bir rimel yazısı var bugün de :)

loreal paris kullananlar

Loreal Paris Volume Million Lashes ürününü çok beğenmiştim. Bu üründe başarılı olabilir dedim aldım. Fırçası aşağıdaki gibi ince. Kirpiklere sürmek için rahat bir fırça. Siyahlığı mükemmel. Benim aldığım extra black olan zaten. Ambalajı harika çok kolay kapanıyor. Rimellerin kurumaması için iyice kapatmak gerekiyor. Bu üründe şekli köşeli olduğu için kapandığında tık sesi geliyor bundan dolayı kapanması harika. Kısacası ambalajı şık ve kullanışlı.


loreal paris yorumları

Evettt... Gelelim üründen memnun muyum? Kirpiklerime sürdügümde asagidaki gibi. Bu hale getirmek için çok çabaladım. Rimeli sürdügüm an birbirine yapıştırıyor kirpikleri. Tek tek kürdanla ayırdım sonra tekrar ikinci katı geçtim rimelle ozaman böyle bir goruntu elde ettim. Ek olarak 2 kat sürmeme rağmen ağırlık yapmadı.Vaktiniz bolsa bu rimeli alıp kullanabilirsiniz :) Ben daha pratik daha rahat bir rimel arayışlarındayım hala :)

loreal paris maskara yorum

4 yorum:

  1. Birbirine yapışması sıkıntıymış, ben kat kat rimeli seviyorum o durumda epey yapışacak demektir.. Kürdanla ayrılmış hali güzelmiş ama, kirpiklerin çok hoş canım :)

    YanıtlaSil
  2. Rimel çok uğraştırıyor canım kat kat sürülmez :) teşekkür ederim :)

    YanıtlaSil
  3. Kirpikler çok uzun ve güzel duruyor..

    YanıtlaSil