14 Temmuz 2015

Palette Deluxe Ultra Yoğun Renk Açıcı

Merhabalar...
Hazır gratiste palette deluxe ultra yoğun renk açıçı bir alana bir bedava varken bu yazıyı yazmak istedim :) Artı yanında bohem çikolata hediyeli :)


Gelelim ürüne... Benim saçlarım koyu kahve rengi. Ben bu ürünü ombre için kullandım. Kutunun dışında 5-7 tona kadar açma yazıyor. Evet gerçekten saçımı baya açtı. Platin olmadı tabi ki ama koyu sarı oldu. 1 yıl önce kullandım bu ürünü. Kalıcılık konusunda çok başarılı. Renk ilk uyguladığınızda kötü gelebilir gözünüze ama 1 hafta sonra çok beğeneceksiniz çünkü 1 hafta sonra daha güzel oturuyor. Saç rengine göre bu tabi ki değişir ama koyu kahve rengi saçta bile başarılıysa daha açık tonlarda daha iyi olur diye düşünüyorum. Yaşadığım tek sıkıntı saçımı biraz sertleştirdi. 


Bu ürünü ne için kullanabilirsiniz?
Benim gibi ombre yapmak için kullanabilirsiniz. 
Platin saç rengi istiyorsanız ve saçlarınız koyu renkse bu ürünü uygulayıp ondan sonra platin boya kullanabilirsiniz. (saçları çok yıpratacağından boyayı 15 gün sonra yapmak daha iyi olur)
Herhangi bir istediğiniz boyanın saçınıza renk olarak tutması için boyadan günler önce bunu uygulayabilirsiniz. Bakır tonlarına boyamak isteyenler için önce açmak güzel olur.


Kutunun içindeki ürünler yazıyor fotoğrafta. Hepsini karıştırıp uyguluyorsunuz . Ben bu ürünü migrostan almıştım 10tl idi fiyatı yanılmıyorsam. İndirime denk gelmiş olabilirim. Cumartesi günü gratisten 18 tl ye aldım bir alana bir bedava vardı. Almak isteyenlere duyurulur :)

8 yorum:

 1. Aslında kendi saçını boyayanlar için rengin oturması için önce bu ürün kullanılabilir bilgi için teşekkürler bloğuma katılmadıysan beklerim =) kozmetikpsikolojisi.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil
 2. Saçlarım şuan sarı bu ürünü kullansam platin olabilir mi?

  YanıtlaSil
 3. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 4. Peki Betül hanım benim saçım 3 ay önceden röfleli bu ürünle dip boya yapsam uçlara değdirmeden ne dersiniz?

  YanıtlaSil
 5. Saçımın rengi koyu ve platin olmasını istiyorum ürünü iki kere uygularsam olur mu?

  YanıtlaSil
 6. Bu urunu ben de severek kullaniyorum. Cok guzel aciyor. Piyasanin en iyisi

  YanıtlaSil
 7. Ben de denemek istiyorum. Saçlarımı 9 numara ile boyuyorum. Boya öncesi rengi oturtmak açısından kullanışlı olur diye düşünüyorum. Bloguma beklerim ben de sevgiler.

  YanıtlaSil