6 Ağustos 2015

GARNIER Saf & Temiz NEEM ARINDIRICI TEMİZLEME JELİ

Merhabalar..
Garnier neem arındırıcı temizleme jelini migros indiriminde görüp almıştım. 3.5 tl idi fiyatı indirimde. Aklımda olup da merak ettiğim bir ürün değildi açıkçası. Ama kullanınca iyi ki aldım dedim. 


garnier neem kullananlar

Öncelikle neem nedir? ondan biraz bahsedeyim.
Yaklaşık 15-16 metre boyunda olan ve tropik bölgelerde yetişen neem ağacınn anavatanı Hindistan ve Sri Lanka’dır. Cilt problemlerinde kullanılır. Hastalıklarda tedavi amaçlı da kullanırlar bu bitkiyi. Köy eczanesi olarak adlandırırlar. garnier neem

garnier neem kullananlar

Ürünün arkasında nasıl kullanıldığı ne işe yaradığı yazıyor. Uygulaması çok basit ıslak yüzünüze uyguluyorsunuz ve sonra duruluyorsunuz. Bekletmeye gerek yok yani.  Rengi yeşil ve çok güzel kokusu var. Sıvı sabun kıvamında bir ürün. Ben haftada bir kere peeling 1 kerede maske yapıyorum yüzüme. Günlük kullanmak için bir ürüne ihtiyacım vardı iyi ki denk gelip almışım. Bunu da her gün kullanmıyorum ama haftada 2 kere yeterli. Neredeyse 1 aydır kullanıyorum. Herhangi bir sorun olmadı sivilcelenme yapmadı. Maske, peeling kadar etkili bir ürün değil sadece günlük temizlik için yeterli bir ürün. Yüzümü sadece suyla yıkamayayım basit güzel bir ürün olsun hep elimin altında diyorsanız, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

garnier neem

Migrosta %50 indirim ile 3,5 tl ye aldım. İndirimsiz 7 tl gibi bir fiyata migrostan alabilirsiniz. İleride fiyatının artacağını düşünüyorum. Sevgiler.

7 yorum:

 1. güzel bir olduğunu söylüyorlar senden de duydum :) almak şart oldu

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yazdığım gibi maske,peeling gibi derinlemesine temizleme yok. Derinlemesine temizlese zaten en fazla haftada 2 kere kullanılabilir. Ama günlük kullanmak için güzel ve yeterli :)

   Sil
 2. Ucuz seyler cogu zaman beni kuskulandirmistir 😁

  YanıtlaSil
 3. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 4. Bu kullanılacak artık, şart oldu bana. O kadar çok karşıma çıktı ki çok merak ediyorum artık :)

  YanıtlaSil