22 Ekim 2015

Alix Avien Ruj

Merhabalar... 
Bugün Alix Avien Lipstick 379 hakkında paylaşımda bulunacağım. Şuana kadar elimde toplam 5 tane Alix Avien ruj var. Diğerleri hakkında yorum yapmıştım. Aslında benim gözümde hepsi aynı yapıda sadece renkleri farklı. Alix Avienin renklerine bayılıyorum tam bana uygun renkler. 

Alix avien

Şuanda elimde olan rujlar arasında en harika ambalaja sahip ürün bu. Kırılma, kapağında çıkma, gevşeklik gibi sorunlarla karşılaşmadım. 4 yıl önce almıştım ilk Alix Avien rujumu bu serisinde bir problem yaşamadım. Diğer amlajlarında yaşadım fakat bu gayet güzel.

Alix avien ruj

Gelelim bu ürünün yapısına... Kremsi çok rahat sürülen bir ruj. Sürerken uygulaması çok kolay, lip balm kullanmaya gerek yok. Ne parlak, ne mat aslında ikisinin ortası. Mat ruj sevenler parlak bitişli rujlarına bir peçete yardımıyla hafif pudra uygulasınlar. Parlak rujları tamamen mat bir görüntü elde edecektir ve rujun kalıcılığı daha da artacaktır. 

Alix avien ruj

Alix Avien rujun renk vermeside çok güzel. Kalıcılığından bahsedecek olursam 1,2 saat ancak götürüyor beni oda dudağıma hiç dokunmazsam. Bir şey yediğimde ve içtiğimde anında siliniyor. Kremsi rujlarda çoğunlukla sıkıntı hep aynı. 

Alix avien ruj

Bu zamana kadar 5 tane Alix Avien ruj almışım bir daha alır mıyım hayır. Fiyat olarak uygun. 10-15 tl arası. Hayvanlar üzerinde test yapmadığı için Alix Avien'e teşekkürler. 
Sevgiler...

4 yorum: