2 Ekim 2015

Carrot Care Şampuan ve Saç Kremi

Merhabalar...
Carrot Care şampuan ve saç kremi hakkında biraz genel bilgiler vereyim öncelikle.
Türkiye'de ilk kez havuç özü içeren bir şampuan ve saç kremidir.
Şampuan: İçerisinde bulunan havuç yağı saç derisinin bakımını yapar. Bu yağın içerisinde E,C,A vitaminleri, beta karoten ve potasyum bulunuyor.Saçları güçlendirir,onarır ve dış etkilere karşı korur. En önemlisi de alkol ve tuz içermez.
Saç Kremi: Havuç yağı, buğday yağı ve badem yağı içerir. Alkol içermez.

carrot care

Ben bu ürünü 4 haftadır kullanıyorum. 4 hafta süresince düzenli olarak kullandığım argan yağını hiç kullanmadım daha objektif değerlendirebilmek için. İlk olarak bir kere şampuanla saçlarımı iyice yıkıyorum. Sonrasında ise saç derime değdirmeden saç kremini uyguluyorum ve yıkıyorum. Şampuan çok fazla köpürmüyor. Bence bu ürünün tek eksi tarafı bu. Artıları ise; öncelikle mis gibi kokusu ! Saçlarımı yıkarken kokusu dışında pek bir etkisini görmedim. Saçlarım ne zaman kii kurudu o zaman işte böyle düşündüğüme pişman oldum. İlk kullanımda parlak ve daha canlı bir saçlar elde ettim. Ertesi gün yumuşaklığı daha da arttı, sanki saçlarım daha güzel oldu. Şampuanların genelde gün geçtikçe etkisi azalır saçlar söner fakat Carrot Care ile bu böyle olmadı. Gün geçtikçe saçlarımın daha güçlü olduğunu hissettim.

carrot care

Ben kalın telli ve gür saçlara sahibim birde uzun. Çok zor saç tipi. Mesela bazı ürünler saçlarımı çok kabartıyor bazı ürünlerde çok söndürüyor. Ortayı bulmakta gerçekten zorlanıyorum. Carrot Care ile tam ayarında oldu, doğal bir görünüm kazandırdı saçlarıma.

carrot cate

carrot care

Şampuan 300ml, saç kremi 200ml miktarında. Aşağıdaki fotoğraftaki gibi bir kutunun içinde şampuan ve saç kremi. Yukarıdaki fotoğrafta da içinden çıkarılmış hali. 

carrot care kullananlarcarrot care

carrot care


Saç kreminin rengi turuncu ve tekrar tekrar yazıyorum ama mis gibi kokuyor :)

carrot care blog

carrot care

Şampuanın da hafif sarı gibi bir rengi var.

carrot care türkiye

Ben özellikle saç kremine bayıldım. Hiç bir zaman tek başına şampuan saçlarıma yeterli olmuyor bundan dolayı bir çok saç kremi denedim. Carrot Care kadar etkisi bu kadar uzun süreli olan başka ürüne rastlamadım. Ben bu ürüne bir şans vermenizi isterim. Ben denedim memnun kaldım. Şampuanın fiyatı: 49.00 TL. Saç kreminin fiyatı: 39.00 TL. İkisi bir arada 79.00 TL. Ürünü almak için "http://www.carrotcare.com/" sitesini ziyaret edebilirsiniz.  Sevgiler :)

3 yorum:

 1. bence çok pahalı bir ürün ve bana olan tutumlarını da nedense anlamadım firmanın :) bende yorumlarını beklerim bloğuma =) kozmetikpsikolojisi.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sana karşı ne tutumları oldu ki canım. Evet fiyat olarak biraz pahalı fakat türkiye de alabilecek insanın çok olacağını düşünüyorum :)

   Sil
  2. Çok güzel ve faydalı bir yaz olmuş. Çok teşekkür ederim. Ben de bir şey ilave temek istiyorum. Benim saçlarım çok aşırı yıpranmış, saç kırıklarım sinir bozucuydu, matlık ve sertlik de canımı çok sıkıyordu. Sizin bahsettiğiniz güzel tavsiyelere ek olarak keratin yükledim. Saçlarım on kat daha güzel oldu. Tüm saçı yıpranmış arkadaşlara tavsiye ederim. Fakat ben kuaförde yaptırmadım. Kımyasal içerikler olunca güvenemedim. Kendim internetten katkısız keratin buldum. Kuru saçıma sürdüm, kuruttum, duruladım, üzerine maske yaptım, katkısız arganla da serum gibi saçı parlattım muhteşem oldu.

   Sil