18 Ekim 2015

Flormar Mono Eyeshadow Tekli Far

Merhabalar...
Uzun süredir far yazmadığımı farkettim bugün ve hemen bu iki, tatlı farı yazmak istedim :) 
Çoğunlukla far paleti almayı tercih etsem de Flormar'ın bu tekli farlarından denemek istedim. 
Adı Flormar Mono Eyeshadow diye geçiyor.
Pembe olanın numarası: 030
Turuncu olanın numarası: 032

flormar far

Ambalajı o kadar tatlı ve şirin ki... Tam çantaya atıp taşımalık bir ürün. Ben kocaman far paletini taşımaya o kadar üşeniyorum ki. Acaba kırılır mı, parçalanır mı ya da farlar birbirine karışır mı diye hep tedirgin oluyorum. 

flormar far kullananlar

Neden bu renkleri tercih ettim? Pembe farım vardı fakat bu kadar yoğun renk veren pembe farım yoktu. Turuncu fara hiç sahip değildim. Tek başına değil fakat 2,3 renk farı birlikte uyguladığımda hafif turuncuda katıyorum canlılık versin diye. 

flormar tekli far fiyatı

Renk vermesini zaten fotoğrafta görüyorsunuz oldukça başarılı. Pigmentasyonu çok iyi. Kalıcılığı güzel, hemen uçup gitmiyor.


flormar far kullananlar

Çok geniş renk seçeneği var bu üründe. Tam 30 renk!! Mesela şöyle düşünün 5 renkten oluşan bir far paleti alıyoruz, içinden 2,3 rengi kullanıyoruz. Açıkçası bende hep öyle oldu. Kullanmadığım renk muhakkak oldu. Böyle farı ziyan etmek yerine indirim döneminde tekli far almak daha mantıklı. Şuan da bu tekli farın fiyatı 12.90 tl. Far paletleri 5li, 4lü 20 tl. Tabi ki o zaman far paleti alıyoruz. Fakat indirim döneminde bu farlar 3tl ye, 5 tl ye düşüyor. O zamanı kaçırmayın ve bu tekli farlardan alın, far paletinden daha uyguna geliyor.  

flormar tekli far yorum

Ben Flormarın bu tekli farlarını çok beğendim. Far konusunda Flormar oldukça başarılı. Ben internetten indirim döneminde almıştım. Hediye olarak oje de gönderiyor flormar. Bu ince davranışları için teşekkür ediyorum. Umarım sizlerde memnun kalırsınız. Sevgiler.

4 yorum:

  1. Tek almak bence de mantıklı ben de genelde bir iki renk kullanırım diğerleri kalır. Pembenin tonu çok hoş görünüyor.

    YanıtlaSil
  2. turuncu far bende de var severek kullanıyorum tek başına bile kullandığım oluyor :)
    bidolukozmetik.blogspot.com

    YanıtlaSil