20 Ekim 2015

Maybelline The Rocket Volum Express Mascara

Merhabalar...
Rujdan sonra sanırım en çok rimel hakkında paylaşım yaptım. İnsanın aradığı rimeli bulması gerçekten çok zor. Ben sonunda bulduğumu söylemiştim sizlere. Bu bağlantıdan o rimele ulaşabilirsiniz :)  http://betulunsirlari.blogspot.com.tr/2015/09/essence-i-love-extreme-crazy-volume.html
Gelelim Maybelline Rocket Volum Express rimeline...
Bu rimeli yazmamın asıl nedeni suda çıkmayan, havuzda ve denizde kullanılabilecek rimel arayışında olanların faydalanması.  

maybelline rocket kullananlar

Maybelline Rocket rimelinin fırçası yukarıdaki gibi. Silikon ve tombul. Maybelline bütün rimellerde olduğu gibi verdiği siyahlık güzel. Orta düzey uzatması ve dolgunluk vermesi. Kirpikleri ayırması ise güzel. Bu rimel günlük olarak tercih edilir mi ? Hayır! Çünkü gerçekten çıkmıyor kızlar. Waterproof olmanın hakkını veriyor. Denizde,havuzda tercihiniz kesinlikle bu rimelden yana olsun. Onun dışında günlük kullanması çok zor, kirpiklerinize yazık. Rimeli çıkarmak için uğraşırken güzelim kirpiklerinize zarar verirsiniz, dökülür. 

maybelline rocket fiyatı

Bu yazıyı denizde,havuzda kullanmak için rimel arayışında olanlara yazdım :) Fiyatı: 21 tl fakat indirimde daha uyguna alınabilir. Sevgiler :) 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder