4 Kasım 2015

Carrot Care Şampuan ve Saç Kremi (2.ay denemesi)

Merhabalar...
Carrot Care şampuan ve saç kremini geçen ay kullanıp, yorumlamıştım. Bu linkten geçen ay ki yazıma ulaşabilirsiniz: http://betulunsirlari.blogspot.com.tr/2015/10/carrot-care-sampuan-ve-sac-kremi.html
Bu ayda Carrot Care şampuan ve saç kremini kullanmaya devam ettim. Toplamda 2 ay boyunca sadece bu şampuanı kullandım. Şuan ki biten 2.şişem. Düzenli olarak kullandığım argan yağını kullanmayı bıraktım 2 ay boyunca. Nedeni ise daha net şampuanın etkilerini gözlemlemek. 

carrot care

Carrot Care, Türkiye'de ilk kez havuç özü içeren bir şampuan ve saç kremidir. Daha önceki yazımda içeriğinden ayrıntılı bahsetmiştim zaten fakat tekrar kısaca yazayım:
Şampuan: İçerisinde bulunan havuç yağı saç derisinin bakımını yapar. Bu yağın içerisinde E,C,A vitaminleri, beta karoten ve potasyum bulunuyor.Saçları güçlendirir,onarır ve dış etkilere karşı korur. En önemlisi de alkol ve tuz içermez.
Saç Kremi: Havuç yağı, buğday yağı ve badem yağı içerir. Alkol içermez.


Carrot Care

Şampuanın hızlı uzatıp uzatmadığı konusunda ne desem bilmiyorum çünkü saçları hızlı uzayan bir insanım. Gördüğüm belirgin etkilerin en önemlisi saçlarımı ağırlaştırmaması. Hafif, doğal görünümlü oldu saçlarım. Benim gür saçlarımı kabartmadı, tam ayarında güzel oldu. Daha parlak ve güçlü bir görünüm kazandırdı saçlarıma. 

carrot care

Şampuanı alırken kokusunu merak edenler olabilir. Kesinlikle bu konuda bana güvenin çünkü mis gibi kokuyor. Özellikle saç kremi. Ba-yıl-dım !!


carrot care şampuan

Bol bol köpüren şampuanları çok severim ben. Ne yazık ki Carrot Care çok köpürmüyor. Temizlemiyor demiyorum yanlış anlaşılmasın. Temizlemesi çok güzel fakat köpürmesi çok değil. 

carrot care blog

Ben genel olarak Carrot Care şampuan ve saç kreminden memnun kaldım. Özellikle saç kremi çok çok güzel. Ürünü almak ve detayları incelemek isterseniz "http://www.carrotcare.com/" sitesiniz ziyaret edebilirsiniz. Umarım sizlerde memnun kalırsınız. Sevgiler.

6 yorum:

 1. her daim favori saç ürünlerim çok beğenerek kullanıyorum :)

  YanıtlaSil
 2. Hiç kullanmadım ama denemek isterim. Saç kremi saçı kolay açıyor mu ve dökülme yapıyor mu onu merak ettim? Teşekkürler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet kolay açıyor. Ben kullandığım 2 aylık sürede dökülme ile karşılaşmadım.

   Sil
 3. dökülme yapıyor diye duydum ilk başlarda böyle bir durum oluyor mu acaba?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kullandığım 2 ay sürede böyle bir durumla karşılaşmadım.

   Sil