30 Aralık 2015

Avon Top Allık

Merhabalar...
Havalar soğudu, buzzz gibi...
Tenimizde solgun görünüyor, allık kullanmadan dışarı çıkamaz oldum. Elimde bulunan allıkları bloguma yazmaya karar verdim ve ilk olarak Avon ile başlamak istedim.  Tam olarak ismi ise:
Illimunating Face Pearls.
avon allık
Top allık diye tabir ettiğimiz allıklardan Avon'a ait bu allık. İçerisinde pırıltılar bulunuyor. Kesinlikle mat değil ama simli de değil. Pembe ve şeftali tonlarında toplar var.

top allık

Ambalajı,süngeri çok şık ve bende buna aldanarak aldım sanırım. Zaten katalogdan aldığımız ürünlerde böyle oluyor, hemen ambalajına bakıp alıyoruz. Bir daha bu hataya düşer miyim? Hayır :) Bu allığı hiç beğenmedim nedeni ise allık olarak aldığım ürünün sadece aydınlatıcı işlevi görmesi. Fırça ile de denedim kendi süngeri ile de. Pırıltılar dışında verdiği hiç bir şey yok cildime. Aydınlatıcım zaten bir sürü var. Boşuna alınan ürünlerden oldu kendisi de.  Memnun kalmadım ne yazık ki :( 

4 yorum:

  1. Avonun bu top alligindan bende memnun kalmamistim 😊 Avonun cc şeklinde olan top alligini kullanıyorum şuan tatlı bir pembelik veriyor, tavsiye ederim 👍♡

    YanıtlaSil
  2. betül bende aynı hatayı yaptım gerçekten sadece yüze ışıltı veriyo bıraktım kaldı öyle ama sana Avon'un Arabian Glow Bronzingine bak derim tam istediğim gibi sende beğenebilirsin ;)

    YanıtlaSil