17 Aralık 2015

Golden Rose Kapatıcı

Merhabalar...
Dürüst olmak gerekirse çok fazla kapatıcı kullanmıyorum. 24 yaşındayım ve çok fazla ürün kullanarak cildimi yıpratmak istemiyorum. 30 yaşından sonra sanırım kullanmam daha doğru olacak. Şuan cildimde çok fazla problem yok. Sivilce problemim hiç olmadı mesela. Yanaklarımda biraz kızarıklık ve hafif belirgin gözenek sorunum var. BB kremlerle dahi yok oluyor onlarda. 
Bu kadar ürün anlatıyorum, yazıyorum fakat hepsini sürekli gerçekten kullanmıyorum. Sizde kullanmayın. İhtiyacınız oldukça azar azar...
Özellikle liseye giden gençler... Lütfen ten makyajı yapmayın. Cildinizi o yaşta yormayın. Ben 24 yaşında olmama rağmen 8 aydır ten makyajı yapıyorum. Cildiniz problemliyse önce çözüm için çabalayın, üstünü kapatmak için değil. 


golden rose stick

Gelelim Golden Rose kapatıcıya. Kapatıcı ürünler daha çok göz altları için uygulanıyor. Göz altımda morluk, şişlik olmadığı için bu ürün kapatıyor mu yorum yapamayacağım. Ben aydınlık makyajı çok severim. Göz altlarım parlak görünsün isterim. Bu ürün çok yoğun yapıda olduğu için bu amaçla kullanamadım. 

golden rose stick kapatıcı

Ayda bir kere tek bir sivilcem belki çıkar. O sivilcenin üzerine hafif dokunduruyorum ve kapatması için yeterli oluyor. Yapısı aşırı yoğun olduğundan göz altı morluklarını da güzelce kapatacağını düşünüyorum. 

golden rose

Elimdeki görüntüsü yukarıdaki gibi. Kremsi yapıda. Ben daha çok sıvı ürünleri tercih ediyorum. Cildim yağlı olmadığından bu tarzda ürünler cildimle bütünleşmiyor. Kötü bir ürün mü tabi ki hayır. Yağlı ciltlerin daha çok seveceğini düşünüyorum. Sevgiler.

1 yorum:

  1. Gencecik güzel cildinizi yormayın bence de.... Bu arada sizi mimledim :))

    YanıtlaSil