12 Şubat 2016

Hijyende Tek Hareket: "Vissmate"

Merhabalar...
Bugün birazcık hijyenden bahsedelim.
Evimizin temizliğinde çamaşır sularından faydalanıyoruz. Tereddütlerimiz oluyor bazen mutfakta kullanırken fakat bizim ve ailemizin sağlığı için çamaşır suyu kullanmalıyız. Vissmate'in bize sağladığı en büyük kolaylık evimizin her alanında kullanılabilir olması.


vissmate

Vissmate, yeni bir temizlik ürünü markası. Şuan da dört farklı çamaşır suyu var. Bunlar: Deniz Ferahlığı, Çiçek Bahçesi, Limon Gücü, Çam Ormanları. Mutfak, çamaşır,banyo,klozet, yerler ve fayanslarda kullanılabiliyor. Hijyenik bir temizlik ve maksimum koruma sağlamayı hedefleyen bir çamaşır suyu. Vissmate'in diğer çamaşır sularından bir diğer farkı da ultra yoğun kıvamlı olması. Bu ne demek hemen açıklayayım; 1 şişe Ultra Yoğun Vissmate'in sağladığı hijyeni,ancak 8 şişe kıvamsız çamaşır suyu ile elde edebilirsiniz.

vissmate

810 gr, 2160 gr  ve 4 kg boyutlarında satılıyor. Vissmate'in diğer hedeflerinden biri de %100 beyazlık. Banyoda, klozette,lavabolarda ve çamaşırlarda denediğinizde bunu net bir şekilde ilk kullanımda görebiliyorsunuz. Parlak ve bembeyaz bir görüntü oluşturuyor.

vissmate çamaşır suyu

Vissmate'in ektra yoğun kıvamı uzun süre yüzeylerde tutunarak hijyenik koruma etkisini devam ettiriyor. Düzenli kullanıldığı zaman ultra hijyen ve tam koruma sağlıyor. Doğrudan, sulandırarak, çamaşır makinesinde ve elde yıkamada kullanılabiliyor.

vissmate çamaşır suyu

Şimdi benim için en önemli kısmına değineceğim. Çamaşır suyu kokusundan hiç hoşlanmam, insanın üzerinden o koku çıkmıyor resmen. Kullandıktan sonra o kokuyu evden atmak o kadar zor ki. Özellikle kış mevsimindeyiz, camlar açık ev buz gibi oluyor ama kokusu hala gitmiyor çamaşır sularının. Vissmate'in en sevdiğim tarafı kokusunun rahatsız edici olmaması ve evden çabuk çıkması. 

vissmate

4 farklı ürünü de denedim. Aslında 4 farklı ürün diyorum ama sadece kokuları farklı. Mutfağa en çok yakıştırdığım Vissmate Limon Gücü oldu. Demliklerde denedim pırıl pırıl oldu. Karadenizliyim bu arada ben. Evde ne kadar çay tüketiliyor tahmin edersiniz az çok. Çay nedeniyle yada kahve sararan bardakları tertemiz ve pırıl pırıl yaptı. Diğer 3 çeşidini de banyoda, lavabolarda, klozette ve yer döşemelerinde denedim. Tertemiz, hijyenik bir görüntü elde ettim. Özellikle ilk kullanımda lavabolarda hemen farkı görüyorsunuz, parlatıyor.

vissmate

En çok Vissmate Çiçek Bahçesinin kokusunu sevdiğimi söylemeden duramayacağım :) Ben Vissmate Ultra Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyundan çok memnun kaldım. Denemenizi öneriyorum. Fiyat olarak ise gayet uygun. İncelemek isterseniz burdan sitesine ulaşabilirsiniz: http://www.vissmate.com.tr/3 yorum:

 1. Merhaba...Güzel bir yazı olmuş..Blogunuzu takipteyim.. :) Banada beklerim dennizkizi.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil
 2. Perfect Biotics
  are simply through the complete important ab however exclusively through the digestive function, at any time a number of people advantage digestive function involving food associated with food
  as well as create the suitable employing dietary dietary vitamin supplements. All the same also they could be sent for your man or women defense mechanisms
  strategy, having it is actually ingredients joined up with in addition to objects companies are often planning to so as to incorporate such through the Probiotic America his or her
  objects.

  YanıtlaSil