7 Mart 2016

Wet n Wild The Naked Truth Far Paleti

Merhabalar...
Wet n wild göz grubu ürünlerini genel olarak seviyorum. Wet n wild far paletleri çok meşhur biliyorsunuz. Özellikle bir çok blogger comfort zone paletini beğeniyor ve kullanıyor. Ben simli, ışıltılı farları çok tercih etmiyorum. Genel olarak zaten çok far insanı da değilim. Yine gratiste bir indirim zamanı bu palete karşı koyamadım. Önce comfort zone paletini alacaktım fakat bu palette 2 tane mat renk var ve küçük olduğu için yanımda rahat taşırım diye düşünüp bu paleti aldım. 


wet n wild the naked truth

5 tane renkten oluşuyor. Pigmentasyonları çok başarılı fakat kalıcılıkları için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. 4-5 saat sonra göz kapağının katlanma yerinde birikiyor. Definer yazan rengi kaş farı olarak kullandım fakat sevmedim,belli bölgelerde birikti ve dağıldı. Elimin üzerinde renkleri aşağıdaki fotoğrafta görüyorsunuz. 
Soldan sağa doğru renklerin isimleri:

1. Base. Rengi tenimle çok yakın olduğundan pek belli olmuyor. Tamamen mat.
2. Eyelid. Içinde sim yok, hafif pırıltılar var. 
3. Definer. Tamamen mat kahve. Kaş farı olarak da kullanılabilir.
4. Browbone. Içinde sim yok fakat yoğun pırıltılar var.
5. Crease. Içinde hem sim var hemde pırıltılar var.


wet n wild

Elimin altında bulunsun diye aldığım bir palet. Fiyatına göre fena sayılmaz. 15tl indirimsiz fiyatı sanırım. Farklı farklı renklerden oluşan wet n wild paletleri var. Size hitap edeni bulup deneyebilirsiniz. Sevgiler :)7 yorum:

 1. Ben cok sevıyorum bu paleti çok kullanıslı :)

  YanıtlaSil
 2. wow, such a sweet set!

  kireikana.blogspot.com

  YanıtlaSil
 3. Çok güzel bir yazı olmuş emeğinize sağlık. Bu arada blogger dünyasına ben de yeni katıldım. Blogunuzu takibe aldım. Bana da beklerim. Sevgiler :)

  YanıtlaSil
 4. emeğinize sağlık.takibe aldım bloğuma beklerim :) brhylmvr.blogspot.com

  YanıtlaSil
 5. Renkleri çok güzel!
  Güle güle kullan

  YanıtlaSil