24 Mayıs 2016

Maybelline Color Tattoo Creamy Mattes

Merhabalar...
Maybelline Color Tattooları artık hepimiz kullanır olduk. Pratik ve kalıcı olmalarıyla vazgeçilmez farlarımız arasına girdiler. Maybelline, Creamy Mattes serisini çıkardı. Bende durur muyum hemen gittim ve Creme De Nude 93 rengini aldım. Bir kaç paylaşım önceme giderseniz Pink Gold rengini severek kullandığımı anlatmıştım. Gelelim Creme De Nude nasıl?

color tattoo creamy mattes

Tamamen mat ve ten rengine yakın bir rengi var. Rengine ba-yıl-dım!! Sadece bu kadar iyi olarak söyleyebileceklerim çünkü yapısı berbat. O kadar kalın ki... Allah aşkına bu ürün göz kapağına nasıl sürülebilir. Gözümüze yazık değil mi? Sürerken göz kapağım o kadar acıdı ki. Instagramda tampon hareketlerle sürüyorum diyenler var. Ben öyle de süremedim, çok kalın ve kötü yapısı var. Halbuki pink gold rengini aylardır kullanıyorum ve kremsi, harika bir yapısı var. Aynı markaya ait, sadece rengi farklı olan iki ürün nasıl bu kadar farklı olabilir anlam veremiyorum.

creme de nude

Fotoğrafta görüyorsunuz elimin üzerindeki damarı bile kapattı. Kapatıcı olarak kullanacağım yapacak hiç bir şey yok :( Fiyatı 20tl idi. Bence almayın, aldırmayın. Sevgiler.

6 yorum:

 1. bence minik bir fırça ile alıp göz üstüne kapatıcı gibi uygula sonra da parmağınla dağıt ben öyle yapıyorum ve gayet memnun kaldım..

  YanıtlaSil
 2. Great review dear! I think I might try the product too, seems like a really good one :)

  love lots,
  Tin

  mypoeticisolation.blogspot.com

  YanıtlaSil
 3. Ben almak çok istemiştim indirimdeydi hem de ama vaktim yoktu. Seveni de var sevmeyeni de olan bir ürün. Göz önemli dikkat edin :/

  YanıtlaSil
 4. Heryerde arıyorum bu ürünü bir türlü bulamadım oysaki herkes çok severek kullandıgını söylemişti :/

  YanıtlaSil
 5. these eyeshadows are so popular!

  kireikana.blogspot.com

  YanıtlaSil