23 Ağustos 2016

Unify Women Parfüm

Herkese Merhaba,
Makyaj yapmadan dışarı çıkarım fakat parfüm kullanmadan asla evden çıkmam :) Parfümlerde koku önemli evet ama en az koku kadar kalıcılık da önemli. Çok sevdiğim bir koku kalıcı değilse asla almam. Koku benim için ortaysa ve kalıcılığı çok iyi ise hemen alırım.
Kalıcılık ne yazık ki denemeden anlaşılmıyor. 300tl ye aldığınız bir koku hiç kalıcı olmazken 30tl ye aldığınız bir parfüm kalıcı olabiliyor. Denemeden ve hakkında yorumlarını okumadan parfüm almanızı kesinlikle önermiyorum. Ben mağazada kokuyu bileğime sıkıp test edip öyle alıyorum. Gilles Cantuel Paris Unify Women parfümü gratise ilk geldiğinde hemen üzerine sıktım. Gün boyu dışardaydım ve buram buram kokuyu gün boyu aldım. Kokuyu öyle aşırı beğenmedim ama kalıcılığı efsane. 

unify women parfum

Test ettikten sonra gratise tekrar gittiğimde bu parfümü aldım. Plastik oldukça ilginç ama güzel bir ambalajı var. Kokusu giysilerimden en az 2 gün kesinlikle çıkmıyor. Rüzgarlı havada dışarıda 3 saat yürüdüm ve ertesi gün bile koku hala üzerimdeydi. Kokuyu tarif edemiyorum ne yazık ki. Şekerli değil, çiçeksi değil. İnanın bende tam anlamadım. Gratiste testerı bulunuyor oradan kokuya bakabilirsiniz. Eğer severseniz bir dk bile düşünmeden alın. 100 ml ve 60tl ye bulunabilecek en kalıcı parfüm. Kalıcılığı çok iyi olan kullandığınız parfüm markalarını yorum olarak yazarsanız sevinirim :) Sevgiler :)

1 yorum:

  1. Merhabalar
    Güzellik ve kitap ağırlıklı kişisel blog sayfam var bir göz atarsanız çok mutlu olurum, sizi takip ediyorum :)

    aysenurtuter.blogspot.com

    YanıtlaSil