8 Eylül 2016

Loreal Paris Excellence Intense 4.26

Herkese Merhaba...
İkinci bir Loreal Paris Excellence Intense serisinin saç boyasını yazıyorum. Daha önceden kullandığım sarı rengi yazmıştım. Ben bu seriyi çok sevince kardeşime de önerdim. Oda Loreal Paris Excellence Intense 4.26 Yoğun Mor Kızıl rengini kullandı. Bugün ondaki etkilerini yazacağım.

Loreal Paris Excellence Intense Yoğun Mor Kızıl

Kutunun içinde bir çok ürün var. Öncelikle boya öncesi koruyucu serumu kuru saçınıza uyguluyorsunuz. (Tümüne iyice yayarak) Sonra oksidan krem ile saç boyasını karıştırıyorsunuz ve boyanız hazır oluyor. İçinden çıkan "Boya sonrası koruyucu bakım" yazan da harika bir şampuan. Saçınızı onla yıkıyorsunuz.

Loreal Paris Excellence Intense 4.26

Kardeşimin saçları kahverengi ve kutudaki renkle birebir tuttu. Mor yansımaları olan koyu bir kızıl oldu. Tek sorunu hemen hemen her kızılda olduğu gibi çabuk aktı. O ışıltılı yansımaları  söndü. Aktığında yine kızıldı evet ama eski ışıltısı yoktu. 3 hafta sonra aktı. Çoğu kızıl boyada bu sıkıntı zaten var. 

loreal saç boyası

Koyu renk saçlarıda bile etkili sloganını Loreal Paris Excellence Intense kesinlikle hak ediyor. Gerçekten koyu renk saçta bile oldukça iyi sonuç veriyor. Umarım sizlerde memnun kalırsınız. Sevgiler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder