26 Mayıs 2017

Loreal Paris Mucizevi Yağ

Herkese Merhaba,
Bugün Loreal Paris mucizevi yüz bakım yağından bahsedeceğim.
Cilt bakım yağlarını çok seviyorum. Özellikle kışın cildim çok kuruyor bundan dolayı fondötenin altına yağ sürmek hoşuma gidiyor. Cildimdeki kuru bölgeler ortaya çıkmıyor.

loreal paris yüz bakım yağı

Loreal Paris mucizevi yağın içeriği:

Lavanta : Yaşlanma karşıtı olarak kullanılabilir. Egzama ve sedef hastalığı gibi cilt hastalıklarına yarar sağlar. Akne ve sivilceleri yok edici etkisi vardır.
Gül : Kuru ciltlere ihtiyacı olan parlaklığı sağlayacak en büyük yardımcıdır.
Mercanköşk : Cildi nemlendirir.
Papatya : Cildi sakinleştirir.
Biberiye : Cildin tazeler ve canlandırır.
Portakal : Cildi parlatır.
Sardunya : Cildi güçlendirir.
Lavandin : Cildi yeniler.
Jojoba : Cilde yoğun nem verir.
Kuşburnu : Cildi sıkılaştırır, besler ve nem verir.

Bendeki etkilerinden bahsedeyim:
1,5 yıl önce aldım bu ürünü. Başlangıçta ara ara kullandım, her gün kullanmadım. Bazen uyumadan önce sürdüm bazen fondötenin altına. Uyumadan önce nemlendirmek amaçla sürdüğümde nemlendirmesi yeterli gelmedi. Fondöten altına sürdüğümde ise çok beğendim. Fondötenin cildimle bütünleşmesini sağladı. Üst üste değil de hep ara sıra kullandım.

1 ay önce nemlendiricim bitti ve iyi bir nemlendirici bulamadım bende bu yağı 10 gün boyunca her gün kullandım. Gece gündüz sürekli....
Sonuç mu?
Yüzümde 3,4 tane yağ bezesi çıktı.
Ben asla inanmazdım yediklerimiz dışında bir şeyin yüzümüzde yağ bezesi çıkardığına. Ama bunun çıkardığına kesinlikle eminim.
Bendeki etkileri bu oldu. Bir daha kullanacağımı sanmıyorum.
Sevgiler.

3 yorum:

 1. ben ara ara gece kremi niyetine kullandım ( haftada 1-2 defa ) memnun kaldım, yağlanma yapmadı bende pek... bende kuru ciltliyim bu arada ... keşke sizede iyi gelseydi... sevgiler...

  YanıtlaSil
 2. Nuxe'un kuru yağını kullanıyorum ben de çok memnunum

  YanıtlaSil
 3. Andronite Enhanced Choosing the Sect Manful Enhancement Pills Of row, not all anther enhancement pills get the very story of results. Andronite Enhanced To gain trusty you decide the rightist set for your needs, you should play by city virile enhancement reviews Andronite Enhanced.

  Visit it! to get more information >>>>>> http://t-rexmuscleadvice.com/andronite-enhanced/

  Tags:
  Andronite Enhanced, Andronite Enhanced reviews, Andronite Enhanced review, Andronite Enhanced at gnc, buy Andronite Enhanced, Andronite Enhanced supplement, Andronite Enhanced side effects, Andronite Enhanced amazon, Andronite Enhanced where to buy, where to buy Andronite Enhanced, Andronite Enhanced price, Andronite Enhanced ingredients,Andronite Enhanced cost, Andronite Enhanced for sale, Andronite Enhanced Benefit,Andronite Enhanced Advantages, Andronite Enhanced pills, Andronite Enhanced free trial, Andronite Enhanced weight loss, Andronite Enhanced USA, Andronite Enhanced United States of America, Andronite Enhanced United States,

  YanıtlaSil