5 Temmuz 2017

Aynı Fırçaya Sahip Rimeller

Merhabalar,
Issız bir adaya düşsen yanına alacağın üç şey nedir sorusuna birincisi rimel cevabını verenler size de merhaba :) Kozmetik ürünlerinde birinci sırada benim için rimel gelir. Kirpiklerim tek tek ayrılmış ve uzun durmalı, asla birbirine yapışmamalı. Bu özelliği sağlayan en iyi fırça aşağıdaki. 3 rimelinde fırçası birebir aynı, silikondan yapılmış ve yapı olarak kalın.

rimel fırça

Soldan sağa doğru,
1. Rival de loop young mega volume mascara
2. Gosh Boombastic XXL volume mascara
3. Essence I love extreme crazy volume mascara
Bu üç rimelinde etkisi aynı. Kirpikleri tek tek ayırıyor ve inanılmaz güzel uzatıyor.
Farklılıkları elbette azda olsa var buda içindeki sıvının yapısıyla ilgili.

- Rival de loop young mega volume mascara diğer ikisine göre daha az siyahlık veriyor.
- Essence I love extreme crazy volume mascaradan tam 3 tane bitirdim ve kirpiklerimi döktüğüne karar verdim. Nedeni ise kirpikten çok zor çıkması.
- Favorim Gosh Boombastic XXL volume mascara. Çıkarması kolay, siyahlığı yerinde ve en önemlisi rimel tamamen jelatinle kaplı olarak satılıyor. Sizden önce birinin açıp bakma, deneme olasılığı asla yok. Bu konuda kozmetik mağazalarında çalışan görevlilere güvenmiyorum. Satılan bir ürünü açtıklarını gördüm.
Fiyat olarak Rival de loop ve Essence 10-15 tl arasında. Gosh 32 tl.


8 yorum:

 1. Gosh Boombastic XXL bana çabuk kuruma yaptı gibime geldi ,o sebeple pek sevmedim ama kirpiteki etkisi güzel ... esencceyi bende kullanıyorum , seviyorumda , pek dökmede yapmadı bende :) paylaşım için teşekkürler ...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yeşil renkli olan gosh boombastic 1 ayda kurumuştu bende fakat bu siyah 3 ay sonra bitti. Bilemiyorum ki neden öyle oldu sende. Uzun süre kullandım ben hatta bu 2. kez kullanışım.

   Sil
  2. belki benim ki açılmıştı .... bilemesin ki :(

   Sil
  3. tamamen jelatinle kaplı olarak satılıyor gosh rimelleri bundan dolayı açılma ihtimali yok fabrikadan öyle çıkıyor fakat bozuk olma ihtimali var :(

   Sil
  4. doğru söylüyorsun... kapalıydı ... :) sevgiler....

   Sil
 2. Rival de loopun fircasinin birebir ayni olduguna kendim de sahitim zira i love extreme bende de var ve cok severim ama rival de looptan tabiri caizse nefret ettim bu kadar yapistiramaz bu duruma da o kadar sasirdim ki fircalari birebir ayni cunku neden bu kadar sevmedim hicbir anlam beremedim malesef.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Böyle olmasına çok şaşırdım çünkü rival de loop rimelin daha az siyah olması dışında herhangi bir farkları görünüşte bende olmadı. 3 üde kirpiklerimi tek tek ayırdı ve inanılmaz uzattı. Yapıştırma vs. farklı bir şey olmadı.

   Sil
 3. Essence benim favorim✌dediginiz gibi kirpik dokuyor ve surdukten sonra devamli siyah siyah dokuluyo amaaa inanilmazda volum veriyor kirpkilere takma kirpik takmis gibi boyle😍

  YanıtlaSil