4 Temmuz 2017

Clinique 7 Day Scrub Peeling

Merhabalar,
Peeling severler bu yazımı sakın kaçırmayın. Hayatımın peelingiyle tanıştıracağım sizi.
Clinique 7 day scrub arındırıcı peeling.
Clinique markasının tartışmasız en sevdiğim ürünü. Hassas bir cilde sahibim. Cildim normal fakat kışın inanılmaz kuru, yazın daha normale dönük ve t bölgem her zaman kuru.
Böyle bir cilde sahipken peeling kullanmak benim için zor oluyor. Çoğu peeling cildimi kurutuyor.

Clinique 7 day scrub cream

Clinique 7 day scrub arındırıcı peelingi çok sevdim çünkü cildimi kurutmayan nadir ürünlerden. İçerik olarak temiz, en dikkat ettiğim şey parfüm yok. Yüz yıkama ürünlerinde olan parfüm cildimi cayır cayır yakıyor.
Yapısı hafif yağlı gibi, yüzünüze sürdüğünüzde yağlı bir his oluyor fakat yıkadığınızda o his kalmıyor. Cilt yumuşacık, ışıl ışıl oluyor. Kuruluk, gerginlik asla olmuyor.
İçindeki granüller cildi acıtmıyor,zarar vermiyor.
Clinique'in 7 day scrub arındırıcı peeling için yazdıklarını paylaşayım:

Pürüzlü, donuk yapı görünümünü ve cilt yüzeyinden arınmasına yardımcı olur. İnce çizgi görünümünü azalmasını destekler. Nemlendirici için cildi en temiz duruma getirmeye katkıda bulunur.
Her cilt tipinde, cilt görünümünü pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur. İnce çizgilerin görünümünü yumuşatmaya ve cildin daha yumuşak ve pürüzsüz hissedilmesine yardımcı olur. Yuvarlak granüllü kremsi formülü ile cildi nazikçe arındırmaya katkıda bulunur.
- Daha etkili bir nemlendirme sağlar. Makyajın daha rahat uygulanmasını ve daha kalıcı olmasını sağlamaya yardımcı olur.
- Su bazlı formülü ile kolayca temizlenir, durulanır.


Bütün bu yazdıklarını doğru buluyorum. Bu sonuçları aldım. Sevdiğim, bittikçe alacağım bir ürün oldu, Clinique 7 day scrub arındırıcı peeling.

2 yorum:

  1. notumu aldım, bende severim sanırım ... paylaşım için teşekkürler ...

    YanıtlaSil
  2. Kuru cilde uygun olması süper ;)

    YanıtlaSil