13 Temmuz 2017

Gratis İndiriminden Alınması Gerekenler

Merhabalar,
Instagram sayfamdan bir gözlem yaptım. İnsanlar gratis indirimini ciddi bir şekilde takip ediyor. İndirim zamanı mağazalar dolup taşıyor. İndirimin ikinci günü raflar boşalmış oluyor.  Sadece gratis mağazalarında satılan ve sevdiğim, kesinlikle indirimde kaçırmayın dediğim ürünlerden bahsedeceğim bugün.

gratis indirimi

Wet n wild markasının far paletlerine kesinlikle bakmalısınız. Ben yaza uygun olan Wet n wild "poster child" paletini öneriyorum.

wet n wild far paleti

Kontür bu ara inanılmaz popüler. Sokakta yürürken bakıyorum liseye giden genç kızlar bile harika kontür yapıyor. İçinde turunculuk bulundurmayan güzel bir bronzer arıyorsanız The balm bahama mamaya bakabilirsiniz.

the balm bahama mama bronzer

Gosh markasını çok seviyorum. Özellikle rimelleri harika. Tamamen jelatinle kaplı, hijyenik bir şekilde satılıyor. Bu iki rimele mağazalarda bakabilirsiniz.


Transparan pudrada favorim Gosh. Bu ürünü kesinlikle kaçırmayın. Yapısı çok ince, yüzde belli olmuyor ve makyajın kalıcılığını arttırıyor.

gosh transparan pudra

Aydınlatıcı olarak Wet n wild concealer paletindeki beyaz highlighterı tercih edebilirsiniz. Hem ucuz bir palet hem de işlevi çok fazla.

Wet n wild concealer

Fırça olmadan makyaj yapılmaz bunu kabul etmemiz gerekiyor. Gratis mağazalarında satılan Eklips fırçalar benim favorim. İndirimde inanılmaz ucuz oluyor, kaçırmayın.

eklips makyaj fırçası

Benim genel olarak söyleyebileceklerim bunlar. Sadece Gratise özel ürünlerden bahsettim. Sevgiyle kalın. 

3 yorum: