15 Ekim 2018

Bitenler | Cilt Bakımı

     Bitenler yazılarını okumayı yada videolarını izlemeyi çok seviyorum. Elimde biten ürünler biriktikçe makyaj ve cilt bakım kategorilerinde ayrı ayrı yazılar paylaşacağım. 
Bu ay iki nemlendirici, bir lip balm, bir tonik ve bir de saç bakım yağı bitirdim. 

cilt bakımı

Clinique moisture surge extended thirst relief nemlendirici krem: Bu nemlendirici gerçekten çok güzel. Yağlı bir his bırakmıyor. Ciltte kuruluktan kaynaklanan o gerginliği hemen alıyor. Clinique nemlendiricileri içinde en çok bunu seviyorum.

Clinique moisture surge intense skin fortifying hydrator nemlendirici krem: Bu nemlendiricinin yapısı çok güzel. Yoğun kıvamlı ve cildi uzun süre nemli tutuyor. Üzülerek yazıyorum ki bu ürün bende sivilce çıkmasına neden oldu. Sivilceye yatkın bir cildim yok. Nedenini gerçekten bende anlamadım.

Clinique clarifying lotion 2: Bu ürün bir tonik. Tüm yüzüme uygulamayı aslında seviyorum fakat cildim hassas olduğu için kızarıklığa neden oluyor. Lokal olarak sadece belli bölgelere uygulayarak bitirdim. 

biten ürünler

Blistex Medplus: Bu kaçıncı bitirdiğim Blistex lip balm gerçekten bilmiyorum. En sevdiğim, dudakları en iyi nemlendiren lip balm kesinlikle bu. Mentollü ve dudakları bence birazda dolgunlaştırıyor. 

Hask Monoi Coconut Oil Saç Yağı: Bu yağın kokusu çok güzel. Gratis mağazalarında satılıyor. Uygun fiyatlı güzel bir ürün. Kuru yada nemli saça uygulanıyor. Çok güzel bir parlaklık veriyor. Haftada iki kere kullanmak bana yeterli geldi.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder