20 Ekim 2018

Simple Cilt Bakım Ürünleri

     Simple ürünleri Türkiye'ye yakın bir zamanda geldi. Hassas bir cilde sahip olduğum için merakla beklediğim bu ürünlerden bulabildiğim nemlendiricileri aldım. Önümüz kış, ciltlerimiz yavaş yavaş kurumaya başladı bu nedenle iyi bir nemlendirici arayışına hepimiz girdik. İhtiyaca göre farklı bu 3 Simple nemlendiriciden bahsedeceğim. 

simple ürünleri

Simple water boost nemlendirci jel krem: Gece gündüz kullanabileceğiniz, güzel nemlendiren hafif bir ürün. Ciltte yağlı bir his bırakmıyor. Makyaj öncesi de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Rengi klasik nemlendiriciler gibi beyaz. 

simple jel krem

Simple water boost nem hapsedici krem: Yapısı incecik su gibi bir ürün. Nemlendirmesi orta düzey. Rengi şeffaf. Yüzünüzde varlığını hissetmiyorsunuz. Cildi nemlendirmek için değilde makyaja hazırlamak için harika bir ürün olduğunu düşünüyorum. 

simple nemlendirici

Simple vital vitamin gece kremi: Nemlendirmesi çok başarılı. Ciltteki o gerginlik hissi hemen alıyor. Diğer iki krem gibi yapısı hafif değil, yoğun bir ürün. Rengi beyaz. 

simple gece kremi

Simple water boost nemlendirci jel krem içeriği: 


Simple water boost nem hapsedici krem içeriği:


Simple vital vitamin gece kremi içeriği:


Bu üç ürün paraben, alkol, parfüm ve renklendirici içermiyor. Fiyat olarak her biri 60 TL civarında. İndirimde yarı fiyatına alabilirsiniz. 

3 yorum:

 1. bence fiyatları uygun değil bir ppeling ve ve yıkama jeli aldım ama çok da bayıldım diyemeyeceğim şimdilik..

  YanıtlaSil
 2. Etkisine bişey diyemem beğeneni de beğenmeyeni de çok fakat o vital vitamin gece kreminin akla mantığa uyan bir kokusu yok bildiğin akmış çöp kokusu.. ilk aldiğimda bozuk olan bişey aldım falan dedim ama kendi kokusu bu ve asla dayanılır gibi değil :((

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gece kreminin kötü koktuğunu kullanan farklı kişilerden de duydum. Bende olan bepanthol krem gibi kokuyor. Ne ile alakalı gerçekten bende bilmiyorum.

   Sil