9 Kasım 2018

Maybelline FaceStudio Prime Gözenek Gizleyici Makyaj Bazı

     Başarılı bir makyaj uygulaması için kullanılması gereken ürünler vardır. Bu ürünlerden biri primer adını verdiğimiz bazlardır. Ten makyajına başlamadan önce cildimizin ihtiyacına göre bir baz kullanmamız gerekiyor. Yağlı ciltler; matlaştırcı, kuru ciltler; nemlendirici, gözenekli ciltler ise gözenek gizleyici bir baz kullanmalı. 

Maybelline FaceStudio Prime gözenek gizleyici makyaj bazı

Maybelline FaceStudio Prime gözenek gizleyici makyaj bazı klasik silikonlu gözenek gizleyici bazlar gibi değil. Hafif bir rengi var, cildinize sürdüğünüzde o rengi görmüyorsunuz. Yüzüme ilk sürdüğüm anda hafif yağlı bir his oluyor. Bu hissi ben sevdim. Cildimde olan kuru bölgeleri nemlendirmiş oluyor. Ürün çok hızlı emiliyor. Bir dakikadan daha az bir sürede gözeneklerde küçülmeyi görüyorsunuz. Tamamen gözenekleri kapatmıyor ama oldukça küçültüyor. 

maybelline baz

Maybelline FaceStudio Prime gözenek gizleyici makyaj bazı fondötenin cildimde pürüzsüz görünmesini sağlıyor fakat gözeneklerde filtre etkisi yaratmadığı için tekrar alacağımı sanmıyorum. 

3 yorum:

  1. Sanırım lorealın prımerını denemelısın cok guzel gozenek kapatıyor.

    YanıtlaSil
  2. Makyaj ürünleri beni hep zorlamıştır, bilhassa fazla kullanan bir insan olmadığımdan alacağım zaman ciddi anlamda kararsızlığa düşüyorum. Bu anlamda yazın benim için oldukça faydalı oldu fikir almamda. Teşekküre derim. :)

    YanıtlaSil
  3. Büyük Blog Takibi Etkinliğinden geliyorum. Blogunuz çok güzel takipteyim sizlerde benim blogumu takip ederseniz sevinirim. https://www.cihan7.com İyi bloglar.

    YanıtlaSil